3M N7G24-A0B2RA-00-0HT
Conn Compact Flash Card HDR 24 POS Solder RA SMD Tray 1.5A/Contact
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Arrow Electronics
Datasheet5ページ15年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-52.69%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
代替部品
Price @ 1000
Stock
24,360
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Pitch
1.27 mm
1.27 mm
1.27 mm
Number of Positions
24
Number of Rows
1
Mount
Surface Mount
Standard, Surface Mount
Standard, Surface Mount
Contact Plating
Gold
Gold
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2010-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Amphenol Communications Solutions10053826-100ABTLF
Card Edge Connector, 26 Contact(s), 1 Row(s), Female, Right Angle, Surface Mount Terminal
説明
PCB Connector, 24 Contact(s), 1 Row(s), Female, Right Angle, 0.05 inch Pitch, Surface Mount Terminal
Connector 24pin ,- CFast - Type I,II , 48.5mm*39.23mm
N7G24-A0B2RA-00-0HT=3MCONFORCFASTCD; SMT; NOSTDOFF; 15MIC "AUTY
CONNECTOR, MEMORY SOCKET, 24POS
7000103657 XA007002034 N7G24-A0B2RA-00-0H
CFAST HEADER NO STANDOFF SMD R/A
N7G24-A0B2RA-00-0HT 3MTM CONNE
CONNECTOR, MEMORY SOCKET, 24POS; Product Range: CFAST 7G24 Series; Connector Type: Memory Socket; No. of Contacts: 24Contacts; Contact Material: Copper Alloy; Contact Plating: Gold Plated Contacts; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018);
Memory Card Connector, 24Way; Rango De Producto:Serie Cfast 7G24; Conector, Tipo:Memory Socket; Núm. De Contactos:24; Contacto, Material:Aleación Cobre Zinc; Contacto, Chapado:Dorado; Card Type:Cfast I And Ii; Espaciado, Paso:1.27Mm |3M N7G24-A0B2-RA-00-0HT