Yageo Group YC164-JR-1018RL
Array Chip Resistor Thick Film 18Ohm 5% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group YC164-JR-1018RL.
IHS
Datasheet8 pagine14 anni fa
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Resistance
18 Ω
18 Ω
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0612
Number of Resistors
4
Tolerance
5 %
5 %
Power Per Element
62.5 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group YC164-JR-1018RL fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 18ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612