Yageo Group TC124-JR-0747RL
Res Thick Film Array 47 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804 Concave SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group TC124-JR-0747RL.
IHS
Datasheet13 pagine2 anni fa
Newark
Farnell
Future Electronics
HQonline
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-29.22%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2008-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupYC124-JR-0747RL
Array Chip Resistor Thick Film 47Ohm 5% ISOL Molded 8-Pin 0804 Convex Paper T/R
CTS Components741X083470JP
Res Thick Film Array 47 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Medical T/R
CTS Components741C083470JP
Res Thick Film Array 47 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Medical T/R
Res Thick Film Array 47 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
PanasonicEXB-V8V470JV
Res Thick Film Array 47 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-38V470JV
Res Thick Film Array 47 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group TC124-JR-0747RL fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
TC124 Series 0.0625 W 47 Ohms 5% 200 PPM 4 x 0402 Array Chip Resistor
4 ±5% 47Ω 62.5mW ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 47ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0408
RESISTOR ARRAY, ARC322, 47R; Resistance:47ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:63mW; Voltage Rating:50V; Series:TC124; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; No. of Elements:4; Resistor Case Style:SMD; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); External Depth:1mm; External Length / Height:0.45mm; External Width:2mm; Operating Temperature Range:-55°C to +125°C