Yageo Group RT0603DRE0712K4L
100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 12.4kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RT0603DRE0712K4L.
Newark
Trend di 3 mesi:
-1.78%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-PB3D1242V
Res Thick Film 0603 12.4K Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-3RBD1242V
Res Thick Film 0603 12.4K Ohm 0.5% 0.063W ±50ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupAT0603DRE0713KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 13000ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603DRD0712K4L
Res Thin Film 0603 12.4K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ3RBD1202V
Res Thick Film 0603 12K Ohm 0.5% 1/16W ±50ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0603DR-0712K4L
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0603 12.4kOhm 0.5% Paper T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RT0603DRE0712K4L fornite dai suoi distributori.
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0603 12.4kOhm 0.5% Paper T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 12400ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RT FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.5% ±50ppm/C 12.4kOhm 0.1W 1/10W
RES SMD 12.4KOHM 0.5% 1/10W 0603
Res, 12K4, 0.5%, 0.1W, Thin Film, 0603; Resistance:12.4Kohm; Resistance Tolerance:± 0.5%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:High Precision, High Stability Rohs Compliant: Yes |Yageo RT0603DRE0712K4L