Yageo Group RT0603BRE07680RL
100mW Thin Film Resistor 75V ±50ppm/℃ ±0.1% 680Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RT0603BRE07680RL.
Newark
ODG (Origin Data Global)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-5.37%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-PB3B6800V
RES SMD 680 OHM 0.1% 1/5W 0603
PanasonicERA3AEB681V
Res Thin Film 0603 680 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-PB3B6190V
ERJ 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±50ppm/C 619Ohms 0.2W 1/5W
125mW Thin Film Resistor 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 680Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity / AMP5-1676481-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 680ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603BRD07649RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 649Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RT0603BRE07680RL fornite dai suoi distributori.
RT FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±50ppm/C 680Ohm 0.1W 1/10W
RES SMD 680 OHM 0.1% 1/10W 0603
Res, 680R, 0.1%, 0.1W, Thin Film, 0603; Resistance:680Ohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:High Precision, High Stability Rohs Compliant: Yes |Yageo RT0603BRE07680RL