Yageo Group RE0402DRE07620RL
Res Thick Film 0402 620 Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±50ppm/C Epoxy Pad SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RE0402DRE07620RL.
IHS
Datasheet8 pagine2 anni fa
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-2RHD6200X
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 620ohm, 50V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ-2RHD5600X
63mW Thick Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 560Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 604 Ohm 0.5% 0.063W ±50ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0402DR-07680RL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 680ohm, 50V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402DR-07590RL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0402 590Ohm 0.5% Paper T/R
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0402 560Ohm 0.5% Paper T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RE0402DRE07620RL fornite dai suoi distributori.
Chip Resistor Precision Grade Thick Film 0402 620Ohm 0.5% Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 620ohm, 50V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Thick Film Resistors - SMD 620 Ohms 62.5 mW 0402 0.5%