Yageo Group RC0201JR-0791KL
Res Thick Film 0201 91K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group RC0201JR-0791KL.
Trend di 3 mesi:
-0.14%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-1GEJ913C
Res Thick Film 0201 91K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GNJ913C
Res Thick Film 0201 91K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
PanasonicERJ-1GNJ104C
Res Thick Film 0201 100K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 91000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 0201
CRCW FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 100kOhm 0.05W 1/20W
Yageo GroupAC0201JR-07100KL
Res Thick Film 0201 100K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group RC0201JR-0791KL fornite dai suoi distributori.
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0201 91kOhm 5% Paper T/R
RC FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 91kOhm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 91000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201