Yageo Group PE2512FKF070R033L
Res Metal Foil 2512 0.033 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group PE2512FKF070R033L.
IHS
Datasheet14 pagine2 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-11.22%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.033ohm, 0.1816V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.033ohm, 0.182V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.033ohm, 0.1816V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2W Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 33mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
KOA SpeerSL1TTE30L0F
Res Metal Plate 2512 0.03 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Molded J-Lead SMD Automotive T/R
TE Connectivity / AMP1-2176057-3
Res High Power Current Sense Thick Film 2512 0.033 Ohm 1% 2W ±400ppm/°C Molded Emboss T/R
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group PE2512FKF070R033L fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.033ohm, 0.1816V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR PE 0.250Lx0.125W 6.35mmx3.18mm 33mOhm ±100ppm/C ±1%
Current Sense Resistors - SMD 33 mOhms 100ppm 2512 1% AEC-Q200