Yageo Group PE2010FKM070R03L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2010 30mOhm 1% Emboss T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group PE2010FKM070R03L.
IHS
Datasheet14 pagine2 anni fa
Farnell
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupPE2010FKE7W0R03L
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.03ohm, 0.1732V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Yageo GroupPE2010FKE070R03L
PanasonicERJ-MP3MF33MU
Res Metal Plate 2010 0.033 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL2010FK-070R03L
Res Thick Film 2010 30m Ohm 1% 3/4W 1200ppm/C Molded SMD Embossed T/R
TE Connectivity / AMP2-2176157-5
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.03 Ohm 1% 3/4W ±50ppm/°C Molded Emboss T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.03ohm, 0.15V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group PE2010FKM070R03L fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 0.03ohm, 0.1224V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Current Sense Resistors - SMD 30 mOhms 75ppm 2010 1% AEC-Q200
RES, R03, 1%, 0.5W, METAL FILM, 2010;