Yageo Group PE2010FKE070R03L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2010 30mOhm 1% Emboss T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group PE2010FKE070R03L.
IHS
Datasheet14 pagine2 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
TE Connectivity / AMP2-2176157-5
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.03 Ohm 1% 3/4W ±50ppm/°C Molded Emboss T/R
Yageo GroupPE2010FKM070R03L
TE ConnectivityTLM2HDR027FTE
SMD Current Sense Resistors, TLM Series, 0.027 ohm, 750 mW, 1%, 2010 [5025 Metric]
Yageo GroupRL2010FK-070R03L
Res Thick Film 2010 30m Ohm 1% 3/4W 1200ppm/C Molded SMD Embossed T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.03ohm, 0.15V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 0.033ohm, 0.1284V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group PE2010FKE070R03L fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 0.03ohm, 0.1224V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Current Sense Resistors - SMD 30 mOhms 50ppm 2010 1% AEC-Q200