Yageo Group PE2010FKF070R04L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2010 40mOhm 1% Emboss T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group PE2010FKF070R04L.
IHS
Datasheet12 pagine5 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-10-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupPE2010FKE070R04L
Res Metal Foil 2010 0.04 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R