Yageo Group FMP200JR-52-15R
Ultra Miniature Style Metal Film Resistor 15Ohm 2W 5% Axial T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group FMP200JR-52-15R.
IHS
Datasheet16 pagine2 anni fa
ODG (Origin Data Global)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-43.40%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2021-10-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 15ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount