Yageo Group AC2512FK-0734R8L
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 34.8ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group AC2512FK-0734R8L.
Trend di 3 mesi:
-0.03%
Stock
85,491
Resistance
34.8 Ω
34.8 Ω
34.8 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Parti correlate
Res Thick Film 2512 34.8 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TNF34R8U
Res Thick Film 2512 34.8 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2512FK-0733RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 33Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2512 31.6 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 33.2ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512FK-0736RL
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 36Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group AC2512FK-0734R8L fornite dai suoi distributori.
Chip Resistor Automotive Grade Thick Film 2512 34.8Ohm 1% Emboss T/R
AC FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 34.8Ohm 1W
Thick Film Resistors - SMD 34.8Ohms 1W 2512 1% AEC-Q200