Yageo Group AC0805FR-07430RL
Res Thick Film 0805 430 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group AC0805FR-07430RL.
Upverter
X-ON
Trend di 3 mesi:
+12.80%
Resistance
430 Ω
430 Ω
430 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Parti correlate
Yageo GroupRC0805FR-07430RL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 430Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 430 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 430ohm, 150V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
PanasonicERJ6ENF4300V
Res Thick Film 0805 430 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0805FR-07470RL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 470Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0805F470R
Fixed Resistor, Thick Film, 0.125W, 470ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group AC0805FR-07430RL fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 430ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
AC FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 430Ohm 0.125W 1/8W
AC Series 0805 430 O ±1% 0.125 W ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Thick Film Resistors - SMD 430Ohms 1/8W 0805 1% AEC-Q200
RES, 430R, 1%, 0.125W, THICK FILM, 0805;
Res, 430R, 1%, 0.125W, Thick Film, 0805; Resistance:430Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:125Mw; Resistor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Voltage Rating:150Vrohs Compliant: Yes |Yageo AC0805FR-07430RL