Welwyn WP2S-470RJA25
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 470ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Welwyn WP2S-470RJA25.
IHS
Datasheet4 pagine5 anni fa
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+38.85%
Introduction Date2006-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 470ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 470ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity5-1625890-1
Through Hole Resistor, Rox Series, 470 Ohm, 2 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
PanasonicERG-2SJ471
Fixed Resistor, Metal Oxide, 2W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR200J470R
Fixed Resistor, Thin Film, 2W, 470Ohm, 500V, 5% +/-Tol, -450, 0Ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Welwyn WP2S-470RJA25 fornite dai suoi distributori.
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 470 Ohm, 2 W, - 5%, 50 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
RES, 470R, 5%, 2W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance:470ohm; Product Range:WP-S Series; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case