Welwyn WP2S-180RJA25
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 180ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Welwyn WP2S-180RJA25.
Trend di 3 mesi:
-6.16%
Introduction Date2006-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
KOA SpeerMO2CT631R181J
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 180ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 180ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1625890-7
Through Hole Resistor, Rox Series, 180 Ohm, 2 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 180ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-2SJ181A
Axial Axial ERG 0.157Diax0.472L 4.00mmx12.00mm 2W 180Ohms 卤350ppm/C
Descrizioni
Descrizioni di Welwyn WP2S-180RJA25 fornite dai suoi distributori.
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 180 Ohm, 2 W, - 5%, 50 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
180¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm/¡æ 9mm
RES, 180R, 5%, 2W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 180ohm; Product Range: WP-S Series; Power Rating: 2W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Wirewound; Te