Walsin Technologies WQCW1608Z0G6N8PB
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0603
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet7 pagine7 anni fa
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Inductance
6.8 nH
6.8 nH
6.8 nH
Tolerance
2 %
2 %
2 %
Current Rating
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
110 mΩ
110 mΩ
110 mΩ
Q Factor
27
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WQCW1608Z0G6N8PB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 0603, 6.8nH,G,27Q,0.7A
FIXED IND 6.8NH 700MA 110 MOHM