Walsin Technologies WLCW1608HQG75NPB
General Purpose Inductor, 0.075uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Datasheet7 pagine8 anni fa
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Inductance
75 nH
75 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
520 mΩ
520 mΩ
Q Factor
46
Test Frequency
150 MHz
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1608HQG75NPB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 1608(0603) 75nH ±2%
FIXED IND 75NH 500MA 520 MOHM