Walsin Technologies RF15N0R2A500CT
Multilayer Ceramic Capacitors 0.2pF 50V C0G 0.05pF Pad SMD 0402 125C T/R
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet19 pagine3 anni fa
ODG (Origin Data Global)
TME
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
4
Capacitance
200 fF
200 fF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0402
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
Height
500 µm
500 µm
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2011-04-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies RF15N0R2A500CT fornite dai suoi distributori.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 25% +Tol, 25% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000002uF, Surface Mount, 0402
MLCC 0.2pF ¡À0.05pF 50V C0G,NP0 0402
CAP CER 0.2PF 50V C0G/NP0 0402
0402 MLCC NPO 0.2 pF +/-0.05pF 50V TR RF