Vishay T55B156M020C0090
Cap Tant Solid 15uF 20V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.09 Ohm 105°C T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay T55B156M020C0090.
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Parti alternative
Questo componente
Stock
12,000
Authorized Distributors
6
Capacitance
15 µF
15 µF
Case/Package
1411
Voltage Rating (DC)
20 V
20 V
Tolerance
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 mΩ
70 mΩ
Leakage Current
30 µA
30 µA
Dissipation Factor
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2016-01-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Vishay T55B156M020C0090 fornite dai suoi distributori.
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 20V, 20% +Tol, 20% -Tol, 15uF, Surface Mount, 1411
CAP, TANTALUM POLYMER, 15UF, 20V, 1411;
15¦ÌF 2000h@ 125¡ãC ¡À20% 20V 90m¦¸@ 100kHz 1411 3.5mm*2.8mm*2.1mm