Vishay SMCJ28CA-E3/9AT
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 28V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay SMCJ28CA-E3/9AT.
IHS
Datasheet6 pagine4 anni fa
Arrow Electronics
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-4.43%
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
32.75 V
32.75 V
32.75 V
Clamping Voltage
45.4 V
45.4 V
45.4 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
33 A
33 A
33 A
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-05-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
BournsSMCJ28CA
TVS Diode, SMCJ Series, Bidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
BournsSMCJ26CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 26V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
onsemiSMCJ26CA
1500 W Bi-Directional 42.1 V SMT Transient Voltage Suppressor Diode - DO-214AB
SMCJ Series 31.5 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
Littelfuse1.5SMC33C
TVS DIODE 28.2V 47.99V DO214AB / Surface Mount Transient Voltage Suppressor
5Ã×A 33.3A 45.7V 31.4V 28.2V 34.7V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Vishay SMCJ28CA-E3/9AT fornite dai suoi distributori.
TVS Diode Single Bi-Dir 28V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
28V 1.5KW 33A 45.4V 31.1V SMC(DO-214AB) 2.42mm