Vishay RNC60H1001BSB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 1000ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RNC60H1001BSB14.
Newark
Datasheet4 pagine4 anni fa
Datasheet4 pagine10 anni fa
Datasheet4 pagine11 anni fa
Datasheet3 pagine19 anni fa
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
New Yorker Electronics
element14
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.59%
Supply Chain
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 1000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 1020ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 931ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RNC60H1001BSB14 fornite dai suoi distributori.
Resistor Metal Film 1K Ohm 0.1% 1/4W 50ppm/C 0.001% Conformal AXL Thru-Hole Bulk
RESISTOR, METAL FILM, 1KOHM, 250mW, 0.1%
METAL FILM RESISTOR, 1KOHM, 250mW, 0.1%; Resistance: 1kohm; Product Range: RNC Series; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 0.1%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 250V; Resistor Elem