Vishay NFR2500003300JR500
NFR25 FIXED RESISTOR - FUSIBLE Axial Through Hole Resistor ±5% ±100ppm/C 330Ohm 0.333W 1/3W
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay NFR2500003300JR500.
IHS
Datasheet10 pagine9 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginSouth Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Res Metal Film 330 Ohm 5% 1/2W ±100ppm/°C Conformal Axial Through Hole T/R
Yageo GroupFMP200JR-52-330R
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP7-1879352-3
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP7-1879350-7
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupFMP100JR-52-330R
FMP FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 330Ohm 0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Yageo GroupFRM-50JR-52-330R
RES 330 OHM 1/2W 5% AXIAL
Descrizioni
Descrizioni di Vishay NFR2500003300JR500 fornite dai suoi distributori.
Res Metal Film 330Ohm 5% 1/3W ±100ppm/K Conformal Axial T/R
0.33W, 330ohm, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Nfr25 5% R5 330R Rohs Compliant: Yes |Vishay NFR2500003300JR500