Vishay G22041431007JD1000
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 0.1ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay G22041431007JD1000.
Stock
861
Authorized Distributors
2
Resistance
100 mΩ
100 mΩ
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
4 W
4 W
Temperature Coefficient
100180 ppm/°C
100180 ppm/°C
Introduction Date2008-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
AC FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% -10/ -80ppm/C 100mOhm 4W
TE ConnectivityER74R10KT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.1ohm, 100V, 10% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR1LJR10
RESISTORS METAL FILM RES 0.1 OHMS PWR-RTG 0.5 W TOL 5%AXIAL LR NEOHM SERIES
Stackpole ElectronicsRSMF1JTR100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay G22041431007JD1000 fornite dai suoi distributori.
G202 R10 5% R1 R53