Vishay CRCW121010R0FKEAHP
Res Thick Film 1210 10 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay CRCW121010R0FKEAHP.
Upverter
Datasheet10 pagine8 anni fa
HQonline
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+61.61%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
3DScarica
Supply Chain
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-03-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-14NF10R0U
Res Thick Film 1210 10 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJP14F10R0U
Res Thick Film 1210 10 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 10 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1210 10 Ohm 1% 0.667W(2/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1210 10 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-S14F10R0U
Descrizioni
Descrizioni di Vishay CRCW121010R0FKEAHP fornite dai suoi distributori.
Thick Film Resistors – SMD; VISHAY; CRCW121010R0FKEAHP; 10 Ohm; 1210; 1 %; Thick Film
CRCW-HP Series 1210 0.75 W 10 Ohm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film High Power
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 10ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR CRCW-HP 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 0.75W 3/4W 10Ohm ±100ppm/C
RES HP THKFLM 1210 100 PPM 10 OHM 1% SMD
RES, AEC-Q200, THICK FILM, 10R, 1210; Re; RES, AEC-Q200, THICK FILM, 10R, 1210; Resistance:10ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:750mW; Resistor Case ; Available until stocks are exhausted Alternatives available
Res, Aec-Q200, Thick Film, 10R, 1210; Resistance:10Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:750Mw; Resistor Case/Package:1210 [3225 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Pulse Proof, High Power Rohs Compliant: Yes |Vishay CRCW121010R0FKEAHP.