Vishay CRCW12063R90FNEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3.9ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay CRCW12063R90FNEA.
IHS
Datasheet8 pagine10 anni fa
X-ON
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
Supply Chain
Country of OriginIsrael, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupRC1206FR-073R9L
250mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 3.9Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206FR-074R02L
Res Thick Film 1206 4.02 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC1206FR-073R6L
250mW Thick Film Resistors 200V ±1% ±200ppm/℃ 3.6Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RESISTOR;THICK FILM;4.02 OHMS;0.25 W;1%;SMT;1206;TCR 73 PPM/DEGC;TAPE AND REEL
Res Thick Film 1206 3.92 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 4.02 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di Vishay CRCW12063R90FNEA fornite dai suoi distributori.
3.9¦¸ ¡À1% 250mW ¡À200ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*600¦Ìm
D25/CRCW1206 200 3R9 1% ET1 e3
THICK FILM CHIP RESISTOR; Resistance:3.9ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:250mW; Voltage Rating:200V; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:1206; No. of Pins:2 ;RoHS Compliant: Yes