Vishay CMF55301R00FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 301ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay CMF55301R00FHEB.
Newark
Datasheet5 pagine5 anni fa
Datasheet5 pagine9 anni fa
Datasheet5 pagine12 anni fa
New Yorker Electronics
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.72%
Stock
10,837
Authorized Distributors
6
Resistance
301 Ω
301 Ω
301 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
500 mW
500 mW
500 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 301Ohm 0.6W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 301ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount