Vishay 1N4150W-HE3-18
Tape & Reel (TR) Surface Mount Standard Single Diode Standard 2.5pF @ 0V 1MHz 200mA 0.41W 4ns
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay 1N4150W-HE3-18.
IHS
Datasheet3 pagine8 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.94%
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
25,014
Authorized Distributors
2
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
SOD
Forward Voltage
1 V
1 V
Reverse Voltage (DC)
Average Rectified Current
200 mA
200 mA
200 mA
Max Reverse Leakage Current
100 nA
100 nA
Reverse Recovery Time
4 ns
4 ns
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.70
Introduction Date2013-07-13
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-06-24
LTD Date2024-12-24
Parti correlate
Diodes Inc.1N4148WSF-7
Rectifier Diode Small Signal Switching 100V 0.25A 4ns 2-Pin SOD-323F T/R
Diodes Inc.1N4448WQ-7-F
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 0.25A, 75V V(RRM), Silicon
Rectifier Diode Small Signal Switching 100V 0.3A 4ns 2-Pin SOD-80 T/R
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 0.15A, 100V V(RRM), Silicon
Rectifier Diode Small Signal Switching Si 100V 0.15A 4ns 2-Pin SOD-323 T/R
Descrizioni
Descrizioni di Vishay 1N4150W-HE3-18 fornite dai suoi distributori.
Diode Small Signal Switching 50V 0.2A 2-Pin SOD-123 T/R - Tape and Reel (Alt: 1N4150W-HE3-18)
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 0.2A, 50V V(RRM), Silicon
SWITCHING DIODE GENPURP SOD123
DIODE GEN PURP 50V 200MA SOD123