Vishay 173D334X0035U
Cap Tant Solid 0.33uF 35V 20% (2.41 X 6.6mm) Axial 125°C Ammo Pack
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay 173D334X0035U.
Supply Chain
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2001-01-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Capacitor, Molded Electrolyte; 0.33uF; Tantalex; Tantalum; Axial; Case U; 25WVDC; 46V
Cap Tant Solid 0.33uF 35V 10% (2.41 X 6.6mm) Axial 125°C T/R