Vishay WSL2816R0100DTH
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.01ohm, 0.1414V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2816
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay WSL2816R0100DTH.
Supply Chain
Country of OriginIceland, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Res Metal Strip 1206 0.01 Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.01ohm, 0.1732V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 3637
Res Metal Strip 2512 0.01 Ohm 0.5% 1W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Yageo GroupPE1206DRF7W0R01L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 1206 10mOhm 0.5% Paper T/R
Descrizioni
Descrizioni di Vishay WSL2816R0100DTH fornite dai suoi distributori.
WSL-2816 .01 .5% RJ9
RES 0.01 OHM 0.5% 2W 2816