Vishay WSL0805R0700FBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.125W, 0.07ohm, 0.0935V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay WSL0805R0700FBA.
Supply Chain
Country of OriginIsrael, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Res Thick Film 2512 0.075 Ohm 1% 1W ±800ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupPE2512FKE070R07L
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.07ohm, 0.2646V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res Metal Strip 0603 70m Ohm 1% 1/10W 75ppm/C Molded SMD Embossed Plastic T/R
PanasonicERJ-L03UF75MV
Res Thick Film 0603 0.075 Ohm 1% 0.2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-L06UF75MV
Res Thick Film 0805 0.075 Ohm 1% 0.25W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0805 0.068 Ohm 1% 1/4W 200ppm/°C to 800ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Descrizioni
Descrizioni di Vishay WSL0805R0700FBA fornite dai suoi distributori.
RES 0.07 OHM 1% 1/8W 0805
RESISTORS, CURRENT SENSE, PWR RTG 0.125W,0.07 OHMS,1% TOL, TIN/LEAD, BULK
WSL-0805 .07 1% B43