United Chemi-Con ESMM451VSN820MQ20S
Cap Aluminum Lytic 82uF 450V 20% (25.4 X 20mm) Snap-In 10mm 740mA 3000h 85°C
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet5 pagine3 anni fa
Datasheet4 pagine15 anni fa
United Chemi-Con
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGJ 400V 82muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
KYOCERA AVXLGU2G820MELZ
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 400V 82muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
NichiconLGU2F820MELY
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 315V 82muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
Cornell Dubilier380LX820M400H012
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In 82uF 400V 20% | Cornell-Dubilier 380LX820M400H012
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 82uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConEKMS451VSN820MP25S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 82uF
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con ESMM451VSN820MQ20S fornite dai suoi distributori.
Bulk / Capacitor, Aluminum, 450 V, Cap.82 , Dia.25 , Leng.19
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 82uF, Through Hole Mount
±20% 740mA@120Hz 10mm 450V 4.043Ω@120Hz 82uF Plugin,D25.4xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Radial Can - Snap-In SMM 450V 82muF ±20% 1.000Dia 25.40mm
82¦ÌF 450V ¡À20% 10mm 4.043¦¸@ 120Hz 3000h@ 85¡ãC 1.0582A@ 100 kHz,740mA@ 120Hz ,D25.4xL22mm , 25.4mm*20mm*22mm
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP TH