United Chemi-Con ESMH451VSN121MQ30S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.00012uF
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet0 pagine0 anni fa
Master Electronics
Parti correlate
United Chemi-ConEKMH401VNN121MQ30T
Cap Aluminum Lytic 120uF 400V 20% (25.4 X 30mm) Snap-In 10mm 2.072 Ohm 720mA 2000h 105°C
United Chemi-ConEKMH401VNN121MQ30W
SERIES: KMH-LU; VOLT: 400; CAP: 120; DIA X LENGTH: 25X29; PACKAGING: SNAP-IN
United Chemi-ConESMH451VNN121MR25T
Cap Aluminum Lytic 120uF 450V 20% (30 X 25mm) Snap-In 10mm 2.072 Ohm 1030mA 2000h 85°C Bulk
Cornell Dubilier380LQ121M450H022
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 380LQ 450V 120muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
Cornell Dubilier381LQ121M400H022
Cap Aluminum Lytic 120uF 400V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 1.52 Ohm 750mA 2000h 105C
PanasonicEET-HC2S121CA
Cap Aluminum 120uF 420V 20% (25 X 25mm) Snap-In 10mm 1.52 Ohm 740mA 2000h 105°C Bulk
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con ESMH451VSN121MQ30S fornite dai suoi distributori.
Cap Aluminum Lytic 120uF 450V 20%( 25.4 X 30mm) Snap-In 10mm 2.072 Ohm 1020mA 2000h 85C
SERIES: SMH-LU; VOLT: 450; CAP: 120; DIA X LENGTH: 25X29; PACKAGING: SNAP-IN
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP