United Chemi-Con ESMG250ELL123MP40S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 12000uF
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet4 pagine11 anni fa
Farnell
element14
Parti correlate
United Chemi-ConEKMH250VSN123MQ40T
United Chemi-ConEKMH250VSN123MP45T
United Chemi-ConESMH250VSN123MQ35T
NichiconLGU1E123MELA
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 25V 12000muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
NichiconLGU1E123MELB
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 25V 12000muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
KYOCERA AVXLGU1E123MELZ
Cap Aluminum Lytic 12000uF 25V 20% (22 X 45mm) Snap-In 10mm 2690mA 3000h 105C Bulk
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con ESMG250ELL123MP40S fornite dai suoi distributori.
Cap Aluminum Lytic 12000uF 25V 20% (22 X 40mm) Radial 10mm 3240mA 2000h 85°C Bulk
CAPACITOR ALUM ELEC 12000UF, 25V, RADIAL; Capacitance:12000µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:25V; Life Time @ Temperature:2000 hours @ 85°C; Height:40mm; Diameter:22mm; Capacitor Mounting:Through Hole
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 12000UF, 25V, 20%, RADIAL; Capacitance:12000µF; Voltage(DC):25V; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:PC Pin; Lifetime @ Temperature:1000 hours @ 105°C; Polarity:Polar; Lead Spacing:10mm RoHS Compliant: Yes