United Chemi-Con EMVH500ADA330MHA0G
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20%( 8 X 10mm) SMD 0.7 Ohm 160mA 2000h 125C Automotive T/R
Datasheet2 pagine10 anni fa
Datasheet2 pagine11 anni fa
Newark
Future Electronics
element14
DigiKey
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginIndonesia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
Parti correlate
United Chemi-ConEMVH630ADA330MJA0G
Cap Aluminum Lytic 33uF 63V 20%( 10 X 10mm) SMD 0.5 Ohm 170mA 2000h 125C Automotive T/R
United Chemi-ConEMVE630ADA330MHA0G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, 3533
PanasonicEEV-TG1J330P
CAP ELECT 33UF 63V TG SMD
PanasonicEEEFK1J330P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 63V 33muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEEFK1H330XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 35V 33muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMZA500ADA330MF80G
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 195mA 2000h 105C Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EMVH500ADA330MHA0G fornite dai suoi distributori.
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 33UF 50V 20%, SMD
MVH Series 50 V 33 uF 125 °C Ø 8 x 10 mm SMT Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 3333
Aluminum Electrolytic Capacitor 33Uf 50V 20%, Smd; Rango De Producto:Serie Mvh; Capacidad:33Μf; Tensión Nominal:50V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:8Mm; Resistencia Esr:0.7Ohm; Altura:10Mm; Body Height:10Mm |Chemi-Con EMVH500ADA330MHA0G
CAPACITOR ALUM ELEC 33UF 50V 20%, SMD; Capacitance:33µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:50V; ESR:0.7ohm; Life Time @ Temperature:1000 hours @ 125°C; Height:10mm; Diameter:8mm; Operating Temperature Range:-40°C to +125°C