United Chemi-Con EMVE630ADA330MHA0G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, 3533
Scheda dati
IHS
Datasheet2 pagine11 anni fa
Electro Sonic
element14
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Parti correlate
PanasonicEEE-FK1K330P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 80V 33muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 80V 33muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConEMVH500ADA330MHA0G
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20%( 8 X 10mm) SMD 0.7 Ohm 160mA 2000h 125C Automotive T/R
United Chemi-ConEMVH630ADA330MJA0G
Cap Aluminum Lytic 33uF 63V 20%( 10 X 10mm) SMD 0.5 Ohm 170mA 2000h 125C Automotive T/R
Cornell DubilierAFK336M80F24T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 80V 33muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConEMVA630ADA330MHA0G
33uF 63V 110mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EMVE630ADA330MHA0G fornite dai suoi distributori.
Cap Aluminum Lytic 33uF 63V 20% (8 X 10mm) SMD 140mA 2000h 105°C Cardboard T/R
CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD
EMVE 33UF 50V 20%
Aluminum Electrolytic Capacitor; Capacitor Type:High CV; Capacitance:33µF; Voltage Rating:63VDC; Capacitor Dielectric Type:Aluminum Electrolytic; Package/Case:HA0; Body Height:10mm; Body Diameter:8mm; Termination Type:SMD ;RoHS Compliant: Yes