United Chemi-Con EMVE160ADA101MF55G
Cap Aluminum Lytic 100uF 16V 20%( 6.3 X 5.2mm) SMD 69mA 1000h 105C Automotive T/R
Datasheet2 pagine10 anni fa
Datasheet2 pagine11 anni fa
element14 APAC
Electro Sonic
Newark
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
Impronta
Scarica
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 months ago)
Parti correlate
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 16V 100muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEHA1C101WP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 16V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE-1CA101WP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 16V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE1CA101WAP
United Chemi-ConEMVY160ADA101MF55G
Cap Aluminum Lytic 100uF 16V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 140mA 1000h 105°C Cardboard T/R
United Chemi-ConEMVA160ADA101MF55G
Cap Aluminum Lytic 100uF 16V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 70mA 2000h 85°C Cardboard T/R
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EMVE160ADA101MF55G fornite dai suoi distributori.
MVE Series 16 V 100 uF Ø6.3x5.2mm Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitor
100uF 69mA@120Hz ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 2626
CAPACITOR ALUM ELEC 100UF 16V 20%, SMD, FULL REEL; Capacitor Case / Package:Radial Can - SMD; Capacitance:100µF; Voltage(DC):16V; ESR:-; Lifetime @ Temperature:2000 hours @ 125°C; Polarity:Polar; Product Range:MVE Series; MSL:- RoHS Compliant: Yes