United Chemi-Con EMVA350ADA151MHA0G
Cap Aluminum Lytic 150uF 35V 20% (8 X 10mm) SMD 210mA 2000h 85°C Cardboard T/R
IHS
Datasheet2 pagine10 anni fa
Datasheet2 pagine15 anni fa
Newark
element14
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginIndonesia, Mainland China, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
United Chemi-ConEMVA250ADA151MHA0G
150uF 25V 210mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
United Chemi-ConEMVE350ADA151MHA0G
150uF 35V 260mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
United Chemi-ConEMVE250ADA151MHA0G
Cap Aluminum Lytic 150uF 25V 20% (8 X 10mm) SMD 240mA 2000h 105°C Cardboard T/R
PanasonicEEE-FKE151XSP
Cap Aluminum Lytic 150uF 25V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.34 Ohm 280mA 2000h 105C Automotive T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, Surface Mount, 3333
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 35V 150muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EMVA350ADA151MHA0G fornite dai suoi distributori.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, Surface Mount, 3333
150¦ÌF 35V ¡À20% 2000h@ 85¡ãC 210mA@ 120Hz,226.8mA@ 100kHz 8.3mm*8.3mm*10mm
Capacitor Alum Elec 150Uf 35V 20%, Smd; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:150Μf; Voltage(Dc):35V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Range:Alchip Mva Series; Product Length:-Rohs Compliant: Yes |Chemi-Con EMVA350ADA151MHA0G