United Chemi-Con EMVA250ADA151MHA0G
150uF 25V 210mA@120Hz ±20% SMD, D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Datasheet2 pagine10 anni fa
Datasheet2 pagine15 anni fa
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginIndonesia, Mainland China, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
United Chemi-ConEMVE250ADA151MHA0G
Cap Aluminum Lytic 150uF 25V 20% (8 X 10mm) SMD 240mA 2000h 105°C Cardboard T/R
PanasonicEEE-FKE151XSP
Cap Aluminum Lytic 150uF 25V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.34 Ohm 280mA 2000h 105C Automotive T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, Surface Mount, 3333
150 F 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs 105C
PanasonicEEE-FK1E151P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 25V 150muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEEFTE151XAP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 25V 150muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EMVA250ADA151MHA0G fornite dai suoi distributori.
Cap Aluminum Lytic 150uF 25V 20% (8 X 10mm) SMD 210mA 2000h 85°C Cardboard T/R
150¦ÌF 25V ¡À20% 2000h@ 85¡ãC 210mA@ 120Hz,226.8mA@ 100kHz 8.3mm*8.3mm*10mm
T&R / CAP 150UF 25V ELECT MVA SMD ROHS COMPLIANT: YES