United Chemi-Con EKYB100ELL123ML40S
Cap Aluminum Lytic 12000uF 10V 20%( 16 X 40mm) Radial 7.5mm 4220mA 8000h 105C Bulk
Scheda dati
United Chemi-Con
Datasheet3 pagine5 anni fa
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Parti correlate
United Chemi-ConELXZ100ELL123MM40S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 12000uF
KYOCERA AVXUHE1A123MHD
12000uF 10V 卤20% 3.424A@120Hz Plugin,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
KYOCERA AVXUHE0J123MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UHE 6.3V 12000muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
United Chemi-ConEKZN100ELL123MMP1S
Cap Aluminum Lytic 12000uF 10V 20%( 18 X 35.5mm) Radial 7.5mm 4380mA 10000h 105C Bulk
United Chemi-ConEKYB160ELL123MM40S
Cap Aluminum Lytic 12000uF 16V 20% (18 X 40mm) Radial 7.5mm 4.7A 10000h 105C Bulk
NichiconUPW0J123MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 6.3V 12000muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EKYB100ELL123ML40S fornite dai suoi distributori.
12mF 10V ¡À20% 7.5mm 8000h@ 105¡ãC 3.587A@ 120Hz,4.22A@ 100kHz ,D16xL40mm 16mm*40mm*41.5mm
United Chemi-Con
CAP ALUM 12000UF 20% 10V RADIAL
Radial Can KYB 10V 12000muF ±20% 0.630Dia 16.00mm