United Chemi-Con EKMH250VSN682MP30T
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 6800uF
Datasheet15 pagine19 anni fa
Master Electronics
element14
Newark
Factory Futures
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Parti correlate
United Chemi-ConESMH250VSN682MQ25T
PanasonicECA-1EM682
Cap Aluminum 6800uF 25V 20% (18 X 35.5mm) Radial 7.5mm 1750mA 2000h 85°C Bulk
PanasonicECA-1EHG682
Cap Aluminum 6800uF 25V 20% (18 X 35.5mm) Radial 7.5mm 2040mA 2000h 105°C Bulk
PX Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.630Dia 16.00mm ±20% 6800muF 25V
PanasonicEEUHD1E682
Panasonic EEUHD1E682 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
Cornell DubilierLP682M025C5P3
Cap Aluminum 6800uF 25V 20% (25 X 35mm) Snap-In 10mm 0.073 Ohm 1940mA 1000h 105°C
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EKMH250VSN682MP30T fornite dai suoi distributori.
Cap Aluminum Lytic 6800uF 25V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.073 Ohm 1860mA 2000h 105°C
CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Aluminum Electrolytic Capacitor; Capacitor Type:High Temperature; Capacitance:6800µF; Voltage Rating:25VDC; Capacitor Dielectric Type:Aluminum Electrolytic; ESR:0.073ohm; Body Height:30mm; Body Diameter:22mm; Lead Spacing:10mm