United Chemi-Con APXH2R5ARA102MJ80G
Cap Aluminum Polymer 1000uF 2.5VDC 20%( 10 X 7.7mm) SMD 0.025 Ohm 1100mA 1000h 125C T/R
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
United Chemi-Con
Datasheet2 pagine4 anni fa
IHS
Electro Sonic
DigiKey
Parti correlate
United Chemi-ConAPXA2R5ARA102MJ80G
Cap Aluminum Polymer 1000uF 2.5V 20% (10 X 7.7mm) SMD 0.019 Ohm 4240mA 2000h 105°C T/R
United Chemi-ConAPXF2R5ARA102MH80G
Cap Aluminum Polymer 1000uF 2.5VDC 20% (8 X 7.7mm) SMD 0.009 Ohm 4500mA 15000h 105C T/R
Cap Aluminum Polymer 1000uF 2.5VDC 20% (8 X 7.7mm) SMD 0.008 Ohm 5000mA 2000h 105C T/R
KYOCERA AVXPCG0J102MCL1GS
Cap Aluminum Polymer 1000uF 6.3VDC 20% (10 X 8mm) SMD 0.018 Ohm 3800mA 2000h 105C Automotive T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 3333
Cap Aluminum Polymer 1000uF 4VDC 20% (10.4 X 7.7mm) SMD 4300mA 2500h 105C T/R
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con APXH2R5ARA102MJ80G fornite dai suoi distributori.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, 4341
Super low ESR and 125℃ by using conductive polymer.
United Chemi-Con
ALUMINUM POLYMER CAPACITOR
CAP ALUM POLY 1000UF 2.5V SMD
1000UF 2.5V ESR=25