United Chemi-Con APXF2R5ARA391ME61G
Aluminum Organic Polymer Capacitors 390uF 2.5 Volts
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
United Chemi-Con
Datasheet2 pagine4 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.90%
Parti correlate
United Chemi-ConAPXF6R3ARA391MH70G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF, Surface Mount, 3333
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF, Surface Mount, 2626
United Chemi-ConAPXF4R0ARA391MF80G
Cap Aluminum Polymer 390uF 4VDC 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 0.009 Ohm 4200mA 2000h 105°C T/R
Wurth Elektronik875105145011
WCAP-PSLP Aluminum Polymer Capacitors
United Chemi-ConAPXK4R0ARA391MF61G
Cap Aluminum Polymer 390uF 4VDC 20%( 6.3 X 5.8mm) SMD 0.017 Ohm 3390mA 1000h 105C T/R
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con APXF2R5ARA391ME61G fornite dai suoi distributori.
390¦ÌF 2.5V ¡À20% 10m¦¸ 15000h@ 105¡ãC 3.9A@ 100kHz SMD 5.3mm*5.3mm*6.1mm
CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD
CAP ALUM POLY 390UF 20% 2.5V SMD / Super low ESR, impedance and high heat resistance have been obtained by using conductive polymer as electrolyte