United Chemi-Con APXA100ARA561MJC0G
Cap Aluminum Polymer 560uF 10V 20% (10 X 12.2mm) SMD 0.012 Ohm 5300mA 2000h 105°C T/R
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet3 pagine3 anni fa
United Chemi-Con
Electro Sonic
Future Electronics
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+18.13%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2005-01-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
United Chemi-ConAPXA4R0ARA561MHC0G
Cap Aluminum Polymer 560uF 4V 20% (8 X 12mm) SMD 0.012 Ohm 4770mA 2000h 105°C T/R
Cap Aluminum Polymer 560uF 10VDC 20% (10 X 10mm) SMD 0.015 Ohm 4800mA 2000h 105C Automotive T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF, Surface Mount, 4141
Wurth Elektronik875115152006
WCAP-PSHP Aluminum Polymer Capacitors
KYOCERA AVXPCJ0G561MCL9GS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF, Surface Mount, 3333
United Chemi-ConAPXF6R3ARA561MH80G
Cap Aluminum Polymer 560uF 6.3VDC 20% (8 X 7.7mm) SMD 0.009 Ohm 4500mA 15000h 105C T/R
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con APXA100ARA561MJC0G fornite dai suoi distributori.
Taped / Capacitor, Aluminum, 10 V, Cap.560 , Dia.10 , Leng.12
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF, Surface Mount, 4141
560¦ÌF 10V ¡À20% 12m¦¸ 15000h@ 105¡ãC 5.3A@ 100kHz SMD 10.3mm*10.3mm*12.2mm
Super low ESR and long life by using conductive polymer.
United Chemi-Con
CAP ALUM POLY 560UF 20% 10V SMD