United Chemi-Con APSC100ELL681MJB5S
Cap Aluminum Polymer 680uF 10VDC 20% (10 X 11.5mm) Radial 5mm 0.007 Ohm 6100mA 15000h 105C Bulk
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
United Chemi-Con
Datasheet2 pagine4 anni fa
IHS
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-68.37%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Parti correlate
10V 680uF Polymer 卤20% 7m惟 6.1A@100kHz Plugin,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
NichiconPLF1A681MDO1
10V 680uF Polymer 卤20% 7m惟@100kHz 6.1A@100kHz Plugin,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
United Chemi-ConAPSA6R3ELL681MJB5S
Cap Aluminum Lytic 680uF 6.3V 20% (10 X 11.5mm) Radial 5mm 0.007 Ohm 5860mA 2000h 105°C Bulk
United Chemi-ConAPSC4R0ELL681MHB5S
Cap Aluminum Polymer 680uF 4VDC 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.007 Ohm 6100mA 15000h 105C Bulk
NichiconRR70J681MDN1
FPCAP RR7 Radial Can aluminum capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 680muF 6.3V
United Chemi-ConAPSA2R5ELL681MHB5S
Cap Aluminum Lytic 680uF 2.5V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.007 Ohm 5580mA 2000h 105°C Bulk
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con APSC100ELL681MJB5S fornite dai suoi distributori.
Bulk/Capacitor, Aluminum, 10 V, Cap.680 , Dia.10 , Leng.12 |Chemi-Con APSC100ELL681MJB5S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF