Texas Instruments TIBPAL16L8-30MFKB
Low-Power High-Performance Impact PAL< > Circuits 20-LCCC -55 to 125
Schede tecniche e documenti
Texas Instruments
Technical Drawing2 pagine3 anni fa
Official datasheet0 pagine0 anni fa
Datasheet27 pagine11 anni fa
Datasheet25 pagine14 anni fa
Datasheet25 pagine14 anni fa
Technical Drawing2 pagine15 anni fa
SHENGYU ELECTRONICS
Sierra IC
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
12,257
Authorized Distributors
0
Max Frequency
Memory Type
Number of I/Os
Number of Macrocells
Number of Inputs
Number of Outputs
Min Supply Voltage
4.5 V
Max Supply Voltage
5.5 V
Nominal Supply Current
Max Supply Current
Min Operating Temperature
-55 °C
-55 °C
-55 °C
Max Operating Temperature
125 °C
125 °C
125 °C
Case/Package
Number of Pins
20
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
MicrochipPIC16F690-I/P
7KB 2V~5.5V PIC 256Byte 20MHz FLASH 18 DIP-20 Microcontroller Units (MCUs/MPUs/SOCs) ROHS
MCU, 8-Bit, 4KW Flash, 256 RAM, 18 I/O, SOIC-20 | Microchip Technology Inc. PIC16F690-I/SO
MicrochipPIC16F631-I/P
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 20DIP / PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 20-PDIP
16-BIT SINGLE-CHIP MCU Microcontroller, 16-Bit, FLASH, 20MHz, CMOS, PDSO20
Descrizioni
Descrizioni di Texas Instruments TIBPAL16L8-30MFKB fornite dai suoi distributori.
SPLD PAL Family 25MHz 5V 20-Pin CLLCC Tube