TE Connectivity RP73PF1E133KBTDF
Res Thin Film 0402 133K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RP73PF1E133KBTDF.
Electro Sonic
Datasheet10 pagine8 anni fa
IHS
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
15,903
Authorized Distributors
6
Resistance
133 kΩ
133 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
63 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Supply Chain
Country of OriginUK
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-10-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RP73PF1E133KBTDF fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 133000ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res Precision High Power Thin Film 0402 133k Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Res, 133K, 0.1%, 0.1W, 0402, Thin Film; Resistance:133Kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0402 [1005 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:High Power; Voltage Rating:50V Rohs Compliant: Yes |Cgs Te Connectivity RP73PF1E133KBTDF
Special Order: RP 1E 0.1W 133K 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 133K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0402 Surface Mount Resistor | 133K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RP73PF1E133KBTDF | Internal Number: 2176313-1 | TE Connectivity | Holsworthy