TE Connectivity RN73C2B10KBTDF
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±10ppm/C SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RN73C2B10KBTDF.
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
Master Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Arrow.cn
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Ultra Librarian
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Parti correlate
Yageo GroupRT1206BRB0710KL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 10000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA8ARB103V
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±10ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.1% 1/4W 10ppm/C Molded SMD SMD Paper T/R
TNPW-1206 10K 0.1% T-13 R75
TE Connectivity / AMP1614722-5
Res Thin Film 1206 10K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 10000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
TE ConnectivityRN73C2B10KBTDF
PanasonicERA-8ARB113V
Res Thin Film 1206 11K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±10ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RN73C2B10KBTDF fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 10000ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Special Order: RN 1206 10K 0.1% 10PPM 1K RL Resistance Value: 10K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 1206 Surface Mount Resistor | 10K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RN73C2B10KBTDF | Internal Number: 1614707-8 | TE Connectivity | Holsworthy