TE Connectivity RN73C1J2K21BTG
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 2210ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RN73C1J2K21BTG.
IHS
Datasheet4 pagine1 anno fa
Master Electronics
element14 APAC
Electro Sonic
TE Connectivity
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
SimboloImpronta
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Ultra Librarian
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
1,377
Authorized Distributors
6
Resistance
2.21 kΩ
2.21 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
10 ppm/°C
10 ppm/°C
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Parti correlate
TE Connectivity / AMP8-1879223-7
Res Thin Film 0603 2.21K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thin Film 0603 2.21K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
TE ConnectivityCPF0603B2K0E1
Res Thin Film 0603 2K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE ConnectivityCPF0603B2K4E1
Res Thin Film 0603 2.4K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERA-3YEB202V
Res Metal Film 0603 2K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3YEB222V
Res Metal Film 0603 2.2K Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityRN73C1J2K21BTDF
TE ConnectivityRN73C1J2K21BTDF
PanasonicERA3ARB2211V
Res Thin Film 0603 2.21K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity6-1879360-0
Res Thin Film 0603 2.21K Ohm 0.1% 1/16W ±10ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0603BRB072K21L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 2210ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA3ARB202V
Res Thin Film 0603 2K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RN73C1J2K21BTG fornite dai suoi distributori.
Res Thin Film 0603 2.21K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±10ppm/C Pad SMD Medical Cut Tape
RESISTOR, THIN FILM, RES 2.21 KILOHMS, PWR-RTG 0.063 W, TOL 0.1%,SMT,0603
Surface Mount Chip Resistor, Thin Film, Rn73 Series, 2.21 Kohm, 63 Mw, 0.1%, 50 V |Holsworthy Te Connectivity RN73C1J2K21BTG
Special Order: RN 0603 2K21 0.1% 10PPM CUT LENGTH Resistance Value: 2.21K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 2.21K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RN73C1J2K21BTG | Internal Number: 5-1614352-4 | TE Connectivity | Holsworthy