TE Connectivity RN232-1-02-18M
Common Mode Chokes / Filters 1A 18mH 390mOhm Vertical Choke
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity RN232-1-02-18M.
IHS
Datasheet9 pagine0 anni fa
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Supply Chain
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Parti correlate
Ind Common Mode Choke 180Ohm 240mA 4-Pin 0805 Emboss T/R
Ind Common Mode Choke Wirewound 90Ohm 25% 100MHz 280mA 0805 Embossed T/R
TE ConnectivityRN214-1-02-15M
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 1A 0.37Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN112-0.6-02-15M
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.6A 0.49Ohm DCR Thru-Hole
DLW Series 0805 90 Ohm 330 mA 0.35 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity RN232-1-02-18M fornite dai suoi distributori.
Common Mode Chokes Dual 18000uH 10kHz 1A 0.39Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 18Mh, 1A, Rad; Dc Current Rating:1A; Product Range:Rn Series; Inductance:18Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN232-1-02-18M
RN232-1-02-18M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN232-1-02-18M | Internal Number: 816572-SF | TE Connectivity | Schaffner